Platební informace

V současné době máte možnost za naše produkty platit dvěma způsoby:
  1. Platba převodem: Na Váš e-mail jsou zaslány platební údaje, které musíte použít při platbě v bance/u bankomatu/z internetových stránek banky. V tomto případě čekáme než částka dorazí na náš účet a teprve poté zahajujeme výrobu Vaší zakázky.
  2. Platba kartou on-line: Pokud jste vlastníkem platební karty, můžete využít platby kartou. Po objednání objednávky s tímto typem platby budete přesměrováni na platební systém, ve kterém je potřeba potvrdit tuto platbu. Po zadání korektních platebních informací jste přesměrování zpět na stránky 24PRINT, respektive 24foto. Po odeslání karetní platby se Vaše zakázka posílá ke zpracování ihned.
V případě, že zvolíte platbu kartou, ale svoje rozhodnutí si rozmyslíte, můžete si otevřít Váš seznam objednávek (na stránce s Vaším profilem) a následně kliknout na danou objednávku. U ní naleznete dodatečné platební údaje pro platbu převodem.

Poštovné a balné

Zásilky zasíláme prostřednictvím České pošty: Expresní expedice lze použít do maximálně tří položek v košíku.

Účet pro zaplacení zakázek:

Objednávku uhraďte převodem na účet: 207140537/0300 (ČSOB) Variabilní symbol: číslo objednávky (123010××××). Specifický symbol: číslo zákazníka.